AUDIOWELL: Buzdolabı için nemlendirme ve tazelik çözümü

November 22, 2023
hakkında en son şirket haberleri AUDIOWELL: Buzdolabı için nemlendirme ve tazelik çözümü

Buzdolabı soğutma endüstrisi, tüm malzemelerin korunması, buzdolabı korunması ve çok boyutlu koruma teknolojisi için daha yüksek gereksinimler ortaya koymuştur.Buzdolabının geleneksel soğutma ve hava soğutma modlarının neden olduğu maddelerin dehidrasyonu ve bozulması sorununu çözmek içinGittikçe daha fazla akıllı buzdolabı buzdolabı atomlaştırılmış nemlendirme modülleri sunuyor ve akıllı, minyatürleştirme, düşük enerji tüketimi,ve ultra uzun nemlendirme.

hakkında en son şirket haberleri AUDIOWELL: Buzdolabı için nemlendirme ve tazelik çözümü  0

 

AUDIOWELL'in nemlendirme ve koruma çözümü ultrasonik atomlaştırma modülünü benimsiyor. which controls the refrigerator interior to maintain a constant humidity environment through low-temperature atomization to prolong the freshness of fruits and vegetables to reach the first-class preservation standard, gerçekten akıllı tazelik koruma ve ultra uzun nemlendirme gerçekleştirmek.

 

Akıllı nemlendirme

Nemlendirme ve koruma çözümü, uzaklık algılama, nem algılama,karşılıklı düzeltme ve ayarlama yoluyla akıllı nemlendirmeyi elde etmek için uyarlanabilir ayarlama ve atomlama bileşenleriBuzdolabının hacim büyüklüğüne göre, mevcut nem, birim zaman atomizasyon miktarı buzdolabının şu anda gerekli nemlendirme süresini hesaplamak için,Buzdolabının sabit bir nem ortamına ulaşması için atomlama fonksiyonunu otomatik olarak açın.

 

İlke: Buzdolabının hacmini hesaplamak için uzaktan algılama modülü,ve "hacim - nem" eşleme tablosuna göre MCU'ya verilen en iyi nem ön ayar değeri olacaktır; ve daha sonra birbirini doğrulamak için nem algılama modülü ve uyarlayıcı modülü çağırın,buzdolabının nem değişimlerinin gerçek zamanlı izlenmesi ve nemlendirme ve atomlaştırma bileşeninin çıkış gücünü otomatik olarak ayarlamak için lavabo seviyesindeki değişiklikler, sürekli nemli bir ortam elde etmek için mikroporozlu atomlaştırıcı film sis hacmi. The output power of the humidification atomization module and the fog output of the microporous atomization sheet are automatically adjusted to achieve a constant humidity environment in the refrigerator.

 

Düşük sıcaklıkta ultra ince parçacık atomlaştırma

 

Programdaki mikroporozlu atomlaştırma dönüştürücüsü düşük sıcaklık ortamında istikrarlı atomlaştırmayı gerçekleştirebilir.Bu, geleneksel atomlaştırma levhasının sıcaklıktan etkilenmesi ve düşük sıcaklıkta sislenmesi zor olan sorunu çözebilir.. sisleme levhasının gözenek boyutu 10um'dan daha az, atomlaşmış parçacıklar daha ince ve daha yoğun, böylece malzemeler kalıcı su buharı nemlendirici alabilir,Böylece malzemeler uzun süre taze kalabilir..

hakkında en son şirket haberleri AUDIOWELL: Buzdolabı için nemlendirme ve tazelik çözümü  1

 

Mikroporous geçirmez sıvı çekirdek teknolojisi

 

Ürünün çekirdek bileşeni, mikroporozlu bir atomlaştırıcı.düşük sıcaklık ortamında suyun yüksek viskozitesi ve gerginliği nedeniyle meydana gelen atomlama deliklerinin duvarından su damla kalıntıları ve sızma sorununu çözüyorBakteri büyümesi, bakteri çoğalması ve diğer sorunlardan kaynaklanan su birikimi nedeniyle sis deliğinden kaçının.Gıda malzemelerinin daha taze ve hijyenik bir şekilde korunmasını sağlamak için.